EEG-VMT tõlgendamine 13.04.18 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere! Palun abi EEG-VTMi tõlgendamisel. Une pindmistes faasides põhirütm ebaühtlasem, esineb madalavoltaažilise aktiivsusega lõike, milles vahelduvalt difuusseid teetasegeduslikke laineid: vertekslaineid. Normaalse sageduse ja reaktiivsusega põhirütm, milles üksikud teravlained vasakul temporalaladel. Aitäh!

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

EEG kirjeldus sõltub väga kirjeldaja kogemusest ja hindamisoskusest. Toodud kirjeldus tundub olevat normileid.

Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika