valusähvatused meelekohas 11.12.17 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere!

Mul on üle kuu aja olnud peas sellised äkilised valusähvatused. Alati on need vasakul pool pead ja valu lööb meelekohta ja vasakusse silma. Päevasse juhtub seda hetkel umbes 10 korda. Esialgu oli vähem, kuid nüüd üha rohkem kordi päevas. Valu kestab mõned sekundid. Hästi ebameeldiv tunne on, kui see sähvatus tekib.
Millega võiks tegu olla? Mida teha?

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Tegemist võib olla kolmiknärvi ülemise haru ärritusega, põhjused on aga erinevad. Tuleks minna neuroloogi vastuvõtule.

Tel. 6 748 591
Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika