Jalg kadus alt 15.10.17 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere.Juhtus selline asi,et tööl kõndides kadus lihtsalt jalg alt ära! Midagi sellist ei ole enne juhtunud-ei olnud mingeid valusid ega midagi,lihtsalt jalg hakkas meeletult värisema ja nagu kadus täiesti alt.Kukkusin loomulikult põlvili...õnneks taastus tundlikkus pea kohe,nii et sain omal jalal minema.Kohutavalt jube tunne! Paanika ja hirm siiamaani!Milles võiks asi olla?Seljaga pole erilisi probleeme olnud.Aju verevarustuse häire?Lähen kindlasti arstile,tahtsin vaid teada Teie arvamust...
Tervitades...

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Kui mingeid valusid ei olnud, on tõesti võimalik selja-või peaaju verevarustuse häire. Tuleks teha vereanalüüsid ja EKG (perearstil). Kui see peaks korduma, tuleb kohe minna EMOsse lisauuringuteks.

Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika