Ülakeha seljavalu 21.08.15 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Selajvalu!Kuna arst lasi seljas pildi teha näitab,et selgroog on kõver ja mingid asjad on kulund kõhkred aga see ei tohiks siukseid valusi teha arst ise ka ei saa aru mis võiks selliseid valusid teha.hakkasin tööst rääkima ta arvas,et sellest on ülepinge lihastel.Läksin poodi tööle 3juunist olen lihalettis tööl.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Alaseljavalu all kannatab aeg ajalt enamik inimesi. Soovitav on vältida raskuste tõstmist ja asendeid, mis põhjustavad seljavalu ja tarvitada valuvaigisteid iga päev nädala aja jooksul. Kui valu ei leevene tuleb külastada neuroloogi.

Dr. Ain Pajos
tel 6 748 591