Pea uimasus 13.10.14 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Juba 7 kuud on olnud pea pidevalt uimane. 1999 aastal tehti röntgen ja kaela ning rinnalülid olid kokku vajunud... Olin siis 42 aastane..
Haigus oli kaugele arenenud. Perearst ütles, et meil kõigil on see haigus ja minit ravi ei saanud.
Nüüd juba 7 kuud on pea uimane ja segab lausa igapäeva elu.Pead keerates on kael valus ja ragiseb. Kummardades ja püsti tõustes on rinnalülides valu.Kuus kuud tagasi tehti röntgen mis näitas et on lülisamba torakaalosas degeneratiivsed muutused...Kas see voib põhjustada pea uimasust?
lisaks on väga tihti valu peas just vasakul peapoolel ja valu kiirgab ka vasakusse silma. Ravi ei ole saanud ja nende kaebustega kusagile saadetud ei ole.
Kas ja millise arsti poole oleks vaja pöörduda?

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Põhjuseks võib olla tõusnud kaelalihaste pinge ja kuklanärvide ärritus, selle kõigi taga aga kestev ärevusseisund. Soovitan neuroloogi konsultatsiooni.

Tel. 6 748 591
Dr. Ain Pajos