Tere.Terav valu parema silma sisenurgas ja selle peal kulmu all. 09.10.14 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Silmavalge on roosakas ja valutab.Siis paari-kolme tunni möödudes käib terav plõks silmast läbi ja silmavalge värvub punaseks ning valu kaob tunniks.Seejärel hakkab valu jällegi vaikselt pihta ja lõpeb sama tulemusega.Ja nii juba kolm kuud.Eile hakkas sellest silmast pärast meeletut valu pisarad jooksma ohjeldamatult.Oskaksite soovitada mida ma tegema peaksin?

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Kolmiknärvi I haru , mis silma varustab, võib põhjustada tugevaid valuhoogusid aga mitte silma punaseks värvumist. Kui kaasub ka ajutine nägemise langus samas silmas valuhoo ajal, võib kahtlustada migreenihoogu. Kui silmaarstid mõõtsid ka silma siserõhku ja vaataväljasid ja kõik oli OK tuleks külastada närviarsti.
Tel. 6 748 591
Dr. Ain Pajos