Valu ja nõrkus vasakul poolkehal 15.10.12 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Mul on juba pikka aega olnud probleeme sellega, et vasak poolkeha valutab. Ma ei tea, kas need on närvidest või lihastest. Kõik sai alguse nii 8 aastat tagasi, kui ainult käsi oli imelik. Mõned aastad tagasi lisandus sellele ka jaga ja nüüd on lisandunud nii vasak peapool, silm, keha ja ka munand. Võin ka öelda, et ma suitsetan ja tarbin alkoholi keskmisest rohkem.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Poole keha valu on üsna harv seisund. Tegu võib olla üheaegselt kaela ja selja närvijuurte ärritusega, võimalik on ka peaaju probleem. Kas on tehtud ka lisauuringuid?

Tel. 6 748 591
Dr. Ain Pajos