Poomistunne kaelas, neelamisraskused 24.07.12 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere. Vaevab juba aasta meeletu poomistunne kaelas, käisin aasta tagasi LOR, kus vaadati ainult kurku ja öeldi, et kõik on korras, siis avastati kilpnäärmes sõlm, mis eemaldati koos vasaku sagaraga. Operatsioonijärgsed analüüsid olid korras. Kahjuks poomistunne ei kadunud ja nüüd kuu aega on see kestnud igapäevaselt ja järjepidevalt elamist segades, samuti on survetunne peas nagu kohiseks kõrvades, esinevad neelamisraskused(just sülje neelamisel), iiveldab ja esineb pearinglus, seda isegi istudes...täiesti võimatu on igapäevase töö ja eluga hakkama saada ja mis peamine, ma ei tea, mis mul viga on??!!??Millise arsti juurde veel peaksin pöörduma? Palun aidake mind, olen nõus ka tasulise teenusega, kui sellest ainult abi saaks! Ette tänades.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Ilmselt on tegemist kroonilisest ärevusest tingitud aju regulatsioonihäiretega. Ravi on kindlasti olemas. helistage sept. algul tel 6 748 591

Dr. Ain Pajos