Taskaaluhäired 26.09.11 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere! Esinevad kohatised kerged tasakaaluhäired. Kukkumiseni ei ole asi läinud, kuid igapäevases tegevuses on üsna häiriv. Häire momendil tekib ka teatav ärevus. Vererõhuga üldiselt probleeme ei ole. Mis võiks olla põhjuseks?

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Sageli ongi põhjuseks ärevushäire. Siis kaasub tasakaaluhäirega ka südamekloppimine, värinatunne, õhupuudus ja hirm. Ravi on kompleksne - ravimid + eluviisi muutus.
Tel. 6 748 591
Dr. Ain Pajos