Labakäe tuimus 10.07.08 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Täna paigaldati käe veeni kanüül, kanüüli torke ajal oli kohe väga valus ja labakäsi hakkas kuumama, ravimi süstimisel oli kipitav tunne labakäes kuigi kanüül oli sellest 10 cm kõrgemal, õde arvas, et kuna ravim jooksis veeni, mitte kuhugile mujale siis peabki valus olema. Küsimus nüüd selles, et opist on juba 5 tundi möödas (päevakirurgia) on labakäel ja nimetissõrmes tuimus, selline tunne nagu oleks käsi surnud. Kaua selline asi kestab ja kas peaksin kuhugile pöörduma. Tean, et igasugused närvi kahjustused taastuvad kaua aga kui kaua?
Tänan!
E.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Tegemist võib olla käenärvi kahjustusega ja paranemine kestab tõesti kaua.