komplitseeritud selja diski op 28.05.08 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere.Mis tähendab kui arst ütleb komplitseeritud op.
Abikaasal oli selja diski op 16.mai selle tagajärjel ei saa urineerida on kateeter sees ja paremas jalas väga tugevad valud ei istuda ega käia.nüüd tehakse mingeid plokaad süste.tund aega oli ilma valuta siis jälle valud.Mis toimub ? kas ta üldse terveks saab?Või on uut opi vaja?kui valud ei kao kas siis tehakse nii et on ratastooli kanditaat????olen väga mures.
Tal oli 2diski selgroo sissepoole ja üks disk oli katki länud ja mingid lülidevahelised kõhred ka veel.Mis see veel tähendab?

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Komplitseeritud op. tähendab operatsiooni käigus lisandunud ootamatuid tüsistusi, lisandunud vigastusi ja haigusi. Et täpselt vastata, peab teadma haige seisundit enne operatsiooni, lisauuringute andmeid ja operatsiooni kulgu. Seega saab vastata kõige täpsemalt operatsiooni teostanud arst. Küsige julgesti.

Dr. Ain Pajos
tel. 6 748 591