valu kaela-ja seljapiirkonnas 20.05.08 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

tervist
olen 19 aastane neiu ning olen natukene mures 4 päeva kestnud valude üle ülaselja piirkonnas. algul kartsin, et asi on kopsudes, ent perearst kuulas ja arvas, et kopsud on korras. valu keskpunkt tundub olevat umbes 10-15 cm kuklast allpool. kuigi tuleb tõdeda, et katsudes seda valu ei tunne, pigem liigutades. vahest tuikab ka niisama istudes ning levib ka õlgadesse ja abaluude juurde, kohati aga ei tunne üldse valu. valu ei ole tugev, aga annab tunda. vahest on sissehingamisel see koht valusam.
kahjuks ise ei oska paremini olukorda kirjeldada, sest pole varem sellise probleemiga silmitsi seisnud.
võibolla on põhjuseks kümetus, närvivalu? loodan, et oskate kommenteerida!

ette tänades

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Tõenäoline ongi närvivalu seoses lihaspingega (külmetus, ülekoormus?)Tavaliselt aitab massaaz.

Dr. Ain Pajos