jäsemete nõrkus ja raske tunne peas 21.04.08 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

tere! olen 39a, mul on olnud pikemat aega depressioon,mis nüüdseks on antidepressantide abiga taandunud. Nüüd on järgmised probleemid,nimelt parema poole jäsemed nii käed kui jalad on kuidagi loiud ja väsivad kiiresti ära ning närvivalusid täis ,samas kui vasakul pool on kõik OK ja parema poole kaelasooned on ka kuidagi kanged ning silm kisub ja näopool on hellem kui vasak! Lisaks rõhuv tunne peas ,kerge ringlus ning torked,mis mulle tunduvad
rohkem närvivaludena .Kas peanahas olevad närvid võivad valu teha tekitades eksliku tunde peavalust kui ei ,millega loetletud sümptomite korral on, tegu!

Arst vastas:

dr Katrin Kaarna

Neuroloog

Päevakirurgia Erakliinik Medex

Jah, närvilõpmed paiknevad kõikjal, ka peanahas ja võivad anda valuaistinguid.
Pöörduge vajadusel neuroloogi vastuvõtule.
Parimat soovides,
katrin kaarna