millega võib olla tegu? 02.03.08 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Alates 2005 aastast on olnud selliseid sümptomeid jalg nagu oleks surnud või selline imelik, tihti oli siis ka hästi külm, paha olla, vahel ka lausa nii külm et kusagilt enam sooja ei saanud. 2005 on tehtud selline asi kus juhtmed külge pannakse, see oli korras, 2006 aasta oktoobris tehti ka CT VÕI KT, MRT ei ole vaid tehtud. Nüüd aga on asi läinud minu arvates päris hulluks, või on see minu mõttejõust ei saagi aru...Nimelt praegu selline lugu jalg nagu ikka tuim mitte küll iga päev aga tihti, siis peavalu kas pealaes või otsa ees ja meelekohtades, see küll tuimemalt, kukla ja kaelavalu ja käed nagu oleksid nõrgemad, veel tekkis silmade valulikkus. Siit netist lugedes on täpselt sümptomid ajukasvajale omased, ometi oli see CT korras kui käisin 2006 aastal. Kas võib olla tegu siiski ajukasvajaga või muretsen liialt palju?

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Peavalude põhjuseid on mitu, lisaks ei pruugi jala suremine ja peavalud omavahel seoses olla. Konkreetselt saab siiski vastata peale läbivaatust.

Dr. Ain Pajos
tel. 6 748 591