mure seljaga 28.01.08 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

olen 24 aastane neiu ja mul on selg valutanud umbes 6 kuud nüüd viimased 2 kuud on valu ka paremas jalas. olen käinud liikumis ravis ja pean harjutusi kodus tegema aga ma hakkan üle keha värisema, mis selle võiks põhjustada. m.Scheuermanni haigus mis see tähendab ja kas mul jääbgi üle jäänud eluks selg valutama

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

See haigus põhjustab seljavalu peamiselt teismeliseeas. Jalavalu põhjuse ja võimaliku ravi selgitab neuroloog.

Dr. Ain Pajos