Teadvusekaotus 11.07.07 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Millest võib olla tingitud lühiajaline teadvusekaotus ~30 sekundit. Nimelt täna hommikul hakkas väga halb, higi voolama ja üleüldine tugev nõrkus oli. Lisaks on kergem peavalu olnud üle nädala aja jutti.
Aitähh

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Kui hoog tekkis seismisel , ja krampe ei esinenud, on võimalik minestus, selleks on erinevad põhjused. Võtke ühendust perearstiga.

Dr. Ain Pajos