peas paha 11.06.07 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Olen 33 aastane ja 6 kuud rase! mureks on mul,et eelmine aasta hakkasid vaikselt tulema mul pearinglushood,kui olin stressis ja need syvenesid pideva pinge all! Raseduse ajal nagu asi hullemaks lainud,sest nyyd ka kuumad ja kylmad hood peas ja siis lisandub ka paanika! Pidev paha olek peas ja surumine oimkohtades! Kirjutatud ka coaxili nyyd,natule on parem,kuid ohtuti pea ikka vaga paha ja syda iiveldab! Mure ongi,et kas see paanikahairest,seal ka esinevad need symptomid voi voib seal peas midagi olla?

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Tõenäoline on paanikahäire. Antidepressandi raviv toime tekib vähehaaval alles kuu möödumisel.

Dr. Ain Pajos