valud alaseljas 08.05.07 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Valud on nn. sabakondi piirkonnas ,ei saa õieti istuda ja pean võtma valuvaigisteid kuna on pidev valu, ei ole ka kukkunud , lugesin hemorroidede kohta aga selliseid sümptomeid mul ei ole. Enesetunne on sellega seoses väga halb, ole 28 aastane. Lugupidamisega Rauno.

Arst vastas:

dr Katrin Kaarna

Neuroloog

Päevakirurgia Erakliinik Medex

Saaksite enda tervise heaks teha järgmist:
- üle vaadata oma päevareziimi ja lülitama sellesse mõõduka kehalise koormuse
- reguleerima istet, millel istute
- pöörduda neuroloogi vastuvõtule, kui eelpool nimetatud meetmed tulemust ei anna
- soovitan kasutada lokaalselt valu piirkonnas Olfen - plaastreid, mida saate osta apteegist
Lugupidamisega,
katrin kaarna