valud ülaseljas ja rindkeres 24.10.06 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere! Olen 35a mees ja probleemiks juba neli aastat kestnud valud vasakus rindkeres ja abas.vahel on abaluu piirkonnas tunda valuline punkt. Tihti kiirgab valu vasakule rindkerre. valu on vasakul küljes, õlas ja liigub ühes kohast teise.Alguse sai see 4a tagusest venitusest ja külmetusest.olen käinus läbi südamearstid,kuidsealt viga ei leitud.Öeldakse ,et ilmselt on närvivalud. mida teha edasi?Tänan väga vastuse ja soovituste eest.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Põhjus võib olla muutustes kaelalülidevahelistes kõhrketastes. Paluge perearstil teha rö. pildid kaelalülidest ja tulge vastuvõtule.

Dr. Ain Pajos
tel. 6 748 591