Tere. 26.04.06 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Olen 47a naine. Nüüd juba teist päeva käib pea pidevalt ringi. Pikemalt lamades ei ole vigagi, aga kui käin või mõne kiirema liigutuse teen, on kohe selline tunne, et minestan. Üksikuid sellelaadseid episoode on ka enne olnud, kuid nüüd on juba teist päeva PIDEVALT selline ebameeldiv tunne. Ei julge kodust välja minnagi.
Hemoglobiin on küll madalavõitu (98), kuid kas see võib tõesti põhjustada sellist pidevat pearinglust ja tasakaaluhäireid?
Aitähh.
Eve

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Põhjuseks võib olla häire sisekõrvas asuvas tasakaaluorganis. Kui pearinglus ei möödu, tulge vastuvõtule.

Tel 6 748 591

Dr. Ain Pajos