Seljavalu abaluude vahel-nende alumises osas 26.02.06 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Jube valu on seal kohas juba pikemat aega(ca 4 kuud),mõni päev on, siis jälle mitte,aga päris ära ka ei kao.Milles võiks asi olla?Arst saatis uh uuringule,et neere kontrollida,aga seal kõik korras,siis ütles,et peab siis määrima,aga sellest ka suurt abi küll pole.Kui valu väga suur,siis olen valuvaigistit võtnud.Vanust on 27.a. ja ennem pole kunagi seljaga probleeme olnud.
Mida peaksin edasi tegema?Tänan vastuse eest!

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Tulge konsultatsioonile.

Dr. Ain Pajos
tel.6 748 591