Sagedased peavalud 16.02.06 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere!

Olen 16a keskoolitüdruk ja kannatan sageli tugevate peavalude käes, perearst suunas neuroloogi juurde, kes ütles, et selle probleemiga tullakse tema juurde sageli ja need on pingepeavalud, mida ei saagi ravida ja soovitas edaspidi jätkata tavaliste valuvaigistite võtmist.
Elan väikelinnas ja siin polegi teist arsti kuhu võiks minna, seega tahakski teada, kas peaksingi siis lihtsalt jätkama valuvaigistite võtmist või peaks ikka proovima mõnda teise linna arsti juurde saada?

Ette tänades,
Kristi

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Soovitan kindlasti pöörduda neuroloogi poole.

Dr. Ain Pajos
tel 6 748 591