imelikud torked peas 09.11.05 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere!
Minul mure järgmine - viimasel ajal on peas sellised imelikud surinad-just pealael.Selline külmatunne ja surin peas-nagu sipelgad jookseksid naha all.Kohati lööb meelekohtadesse ka tugevam valu,mis lööb kõrvad lukku.Perearst diagnoosis eile väikese põskkoopapõletiku,kas see surin ja külmatunne peas võib olla tingitud sellest?Või tuleks minna neoroloogi konsultatsioonile ja teha ajuuuring?
Ette tänades
K

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Alustage neuroloogi külastusest. Põskkoopapõletik neid kaebusi ei põhjusta.

Dr. Ain Pajos