valu kaelas ja kõrvad lukkus 01.06.05 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

60.N
U.kuu jooksul olen tundnud pingelist valu kuklas, mis päeva jooksul laieneb korduvalt ka kõrvalestadeni ja lööb kõrvad lukku. Kõrvad saan lukust lahti sõrmedega survet avaldades. Vererõhk on seejuures normis 120-130/80.
Võib see päeva jooksul korduvalt kõrvade lukkuminek olla tingitud kaela vereringehäiretest?

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Probleem ei ole seoses kaela veresoontega. Tuleb külastada kõrvaarsti.

Dr. Ain Pajos