Tere 27.01.05 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Viimase kolme nädala jooksul on mind juba neljandat korda vaevanud ja ehmatanud halb enesetunne, millega kaasneb pearinglus, uimasus, vasaku poole näo, käe ja jala nõrkus (tuimus), iiveldus. Peavalu lausa ei ole, aga kael, kukal ja õlalihased on valusad ja krampis. Kuklas on selline tunne, nagu keegi pigistaks ja rõhuks. Sellised "kaelasoonte" hädad on mind ennegi vaevanud, aga selline pearinglus, uimasus, jäsemete tuimus ehmatas tõsiselt. Vererõhk on normis.
Millest need sümtomid võiksid olla tingitud ja mis eriala arsti juurde oleks mõttekam pöörduda? Perearst soovitas võtta ibubrofeeni ja määrida kaela salviga, mida olen ka nüüd nädalapäevad teinud, tulemustata, sest need hood korduvad ikka.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Vajate asjatundliku neuroloogi konsultatsiooni, võimalik et ka lisauuringuid.

Dr. Ain Pajos