tuimus käes ja näos 21.11.03 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tervist.
Paar nädalat tagasi avastasin, et vasaku käe väikese sõrme sisekülg on tuim. Mingit traumat ei ole olnud. Tuimus ei ole nädalatega üle läinud. Hiljuti läks tuimaks vasaku õla seljapoolne osa ning täna näo vasak pool (lõug/põsk). Tegu on ainult tuimusega, nõrkust ei ole. Milles võib olla probleem?

Arst vastas:

dr Katrin Kaarna

Neuroloog

Päevakirurgia Erakliinik Medex

Sarnaste kaebustega peaksite pöörduma neuroloogi poole, kes vajadusel teeb lisauuringuid.
Lugupidamisega,