Alaselja valu, mis kiirgab jalga. 01.02.23 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere! Olen aastaid vaevlendud alaselja valudega, mis käib periooditi. Perearst on omaltpoolt üritanus kõike ka teha. Rö on tehtud, naitab koverat alaselga nn trauma tagajärjel. Olen saanud süste, mis korraka peale ravikuuri aitasid, käinud füsioteraapias ja kiropraktiku juures. Rohduteks määratud Argoxia 120mg, ikka täiesti null. Neurokirurgile aega on võimatu saada. Valu on ajanud mind depressiooni, sest saan veeta oma aega vaid ühe külje peal teatud asendis. Püsti tõusmisel lööb tugev pisteline valu alaseljas vasakule poole selgroost. Kõik seljalihased on krampis lihtsalt polegi võimalik peale 2meetri kõndimise millegiga hakkama saada. Valu on kestnud 7aastat vaheldumisi.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Valude ägenemise perioodil tuleks minna neuroloogi vastuvõtule.

Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika