Lihasetõmblused üle keha 31.01.23 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere
Novembri lõpus oli tuharalihasega seotud operatsioon-eemaldati kasvaja, selgus et ikkagi healoomuline. Eelnev periood on olnud stressirohke.
Pärast operatsiooni algasid lihasetõmblused, praktiliselt üle keha, viimasel aja ka peapiirkonnas.
Samas mingil määral on lihastõmbluseid terve elu esinenud aga mitte nii suures ulatuses kui praegu.
Kas oleks võimalik midagi sellega ette võtta või peaks arsti
juurde pöörduma?

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Tuleks kontrollida vereanalüüsides veremineraalide (K, Na,Ca) taset ja esialgu pidada nõu perearstiga.

Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika