Värin 06.07.22 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Mul on sama probleem kui ma olen rahulik siis käed värisevad natuke aga teatud pinge olukorras või kui on närviline õhkkond hakkavad käed rohkem värisema

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Võimalikke põhjuseid on mitu. Kui ka lähisugulastel esineb käte või pea värinat on tõenäoline healoomuline perekondlik (idiopaatiline) treemor. Kui hakkab segama, siis ravi määrb peale läbivaatust neuroloog.

Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika