Surinad jne 04.07.22 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere minu probleemiks on surinad jalgades just pikali olles jalad surisevad ,sipelga tunne jne ,eriti häriv ongi jalatalla alt jne olen ka pikali rohkem kas see võib sellest olla? Samuti on mul ka POTS sündroom ,tehtud on mrt ,kompuuter ja närviuuuring aga siis seda surinat veel ei olnud pool aastat tagasi oli muud nôrkus jne jne midagi ei leitud peale POTSi olen ka muidugi alakaalus ,aga mis see olla vôiks varasemalt käisin pearinglusye jne neoroloogil pool aastat tagasi viimati

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Kui piltuuringud ja ENMG uuring olid korras, on võimalik ka ärevushäire. Asja selgitamiseks tuleb uuesti minna neuroloogi vastuvõtule.

Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika