Tere mure selles et 3 päval on pea ringi käinud ja ja silme eest läheb mustaks ja kõrvad ka lukku läinud aga milles asi võib olla ja rinnus on valud 25.06.22 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere mure selles et 3 päval on pea ringi käinud ja ja silme eest läheb mustaks ja kõrvad ka lukku läinud aga milles asi võib olla ja rinnus on valud

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Põhjuseid võib olla palju. alustada tuleks vererõhu ja veresuhkru kontrollist perearsti juures.

Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika