Käsi ei haara 26.04.22 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Käisin Võhandu maratonil. Parem käsi hakkas valutama juba 10 km. Keerata oli raske ja sõrmed "ei kuulanud sõna". Kolm päeva peale maratoni ei tee sõrmed endiselt tööd (mitte kuskilt ei valuta): nad ei jaksa pigistada, pole võimelised nööpe kinni panema. Sõrmed liiguvad ja kui rusikasse raske asja võtan, siis seda suudavad kanda. Peenmotoorika on häiritud.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Asja selgitamine nõuab lisauuringuid - soovitan pöörduda EMOsse.

Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika