peatrauma 23.02.22 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

ma enne kirjutasin kukkumisest trepikojas,kus sai pea viga,unustasin veel küsida mida tähendab subarahnoidaalne traumaatiline hemorraagia,kas see on insult?

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

See tähendab traumast põhjustatud verejooksu aju veresoontekelme alla. Soovitan lamamisreziimi ja probleemide korral kiiret neuroloogi konsultatsiooni.

Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika