Istmikunärv 26.01.22 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere. Eelmine aasta aprillis rasedusega hakkas alaselg valutama ja nüüd pole siiani valu ära kadunud. Puusa ja tagumikust loob valu parema jala varvasteni. Ütleme nii et valu on all jalas, sääres ja reies aga tunnen et valu siiski tuleb ülevalt tuhara tagant. Valun on juba nii valus et kõndides ja isegi istudes v lamades tunned pinge liikumist jalas... Hakkasin nüüd muretsema, et kas mul võib põletik olla?? Istudes püsti tõusmine on raske ja valulik. Kõik on ala seljas ja all pool puusast kuni parema jala tallani... Mida tegema peab??? Kuidas valu leevendada?

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Paluge perearstil suunata rö piltidele nimmelülidest. Ilmselt tegemist diski nihkumisega. Siis aga neuroloogi konsultatsioon.

Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika