Ebamugavus tunne kätes ja jalgades 11.01.22 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Paar nädalat tagasi hakkas valutama alaselg vasakult poolt. Ebamugavustunne esineb vasakus jalas aga rohkem paremas jalas. Alguses oli ebamugavustunne varvaste juures,nüüdseks on imelik tunne terves jalas vahelduva eduga. Tekkib just puhkeasendis,liikudes kaebused kaovad. Nüüd paar päeva tagasi öösel oli valu vasakul pool peas,magades tundsin valusööste 1 peapooles,sellele järgnes 2 päeva mõõdukat peavalu ja pearinglust ning nõrkustunnet,nüüd on lisandunud lisaks jalgadele ebamugavustunnet ka kätes (kohati võib see kätte suremine olla ka sellest et ma magan öösiti käeb pea all ja sellest on pinged tekkinud). Sümptomite kohta lugedes tekib tunne et tegu võiks olla SMiga?? Kas võib tegu olla antud haigusega?? Või millega võiks tegu olla.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Mida rohkem googlist uurite, seda rohkem raskeid haigusi leiate. Pidage nõu perearstiga.

Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika