Survetunne ja valutorked vasakus kõrvas ja kõrva ümbruses, käte ja jalgade surisemine ja nõrkus. 20.12.21 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere, olen 32 aastane naine. Septembri kuus tekkisid mul kerged tasakaaluhäired, pearinglus, iiveldus, minestustunne.Kestis kokku umbes 2 nädalat ja siis möödus iseenesest. Nüüd 3 nädalat tagasi tekkis vasakusse kõrva ja vasakule peapoolele surumistunne ja aegajalt on vasakul pool peas ja kõrvas kerged valutorked. Lisaks sellele on tekkinud käte ja jalalabade surisemine ja nõrkus, aegajalt käib pea ringi ja iiveldab ja vahepeal kõndides on tunne nagu kisuks vasakule poole kaldu. Kõigele sellele on lisandunud ka ärevustunne ja südame pekslemine. Millega täpsemalt võiks tegu olla?

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Ilmselt ongi tegemist kroonilisest ärevushäirest tingitud vaevustega. Kui perearst ei suuda aidata, tuleb pöörduda neuroloogi või psühhiaatri vastuvõtule.

Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika