valu ja tuimus paremas labajalas 22.11.21 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Valu ja tuimus paremas labajalas.Ilmselt verevarustuse häired.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Aneemia põhjustab sageli B12 ja muude vitamiinide imendumishäire, mis omakorda vitamiinipuudusel on jäsemetes suremistunde põhjuseks. Valu ja suremistunde põhjuseks ühes jalas võvad olla aga ka muutused nimmelülides. Võiksite paluda perearstil teha vereanalüüsid vitamiinide puuduse tuvastamiseks ja ka rö. pildid nimmelülidest. Ravi sõltub tulemustest.

Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika