Halb enesetunne, mis kestab aasta aega peale üledoosi 27.02.21 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Võtsin aasta tagasi 800mg Sulpiriidi. Ja 100mg sertaliini. Koos purgi (1000mg) palderjaniga. 3 päeva peale seda hakkas peale rasvase toidu söömist väga halb. Tuli tunne, nagu oleksin mingi väga tugeva narkootikumi laksu all. Kõht pidevalt keeras. Olin enamus ajast kodus. Tartu EMO ütles et tulge hiljem tagasi, kui probleem hullemaks on läinud. Oli ka pidevalt kõrge pulss ning vererõhk, ning palavik. Aasta pärast seda on siiamaani pidevalt väga halb olla. On pidev terav tunne kõhus, nagu midagi segatakse terava oraga laiali. On pidev väsimus.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Tuleks läbi gastroenteroloogi teha maouuringud, ja kui kõik OK siis neuroloogi või psühhiaatri konsultatsioon.

Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika