valu reite sisekülgedlel 28.06.19 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

käimisel tekib valu reite sisekülgedel,eriti pikemate sammude puhul,rahuolukorras ei valuta.kompimisel ka valulikud. alaselg aeg--ajalt valutab,määrimisega on taandunud.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Valu reite sisekülgedel ja veel mõlemapoolselt ei ole iseloomulik selgroo nimmepiirkonna muutustest tingitud närvivalule. Põhjuseks võivad olla puusaliigeste kulumine või probleemid väikeses vaagnas (eesnääre). Uuringutest oleks vajalikud pildid vaagnast ja puusaliigestest, samuti ultraheli uuring kõhukoopast. Arutage asja perearstiga.

Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika