Valud jalas ja kohati tuim 27.09.18 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere.Nädal tagasi hakkas selja allosas valud,et ei saanud püstigi olla ja nüüdseks seljas valu ei ole aga vasaku jala reie tagaosas ja jalalabas tuimsus ja tugevad valud jalas.Perearstil käisin,diski prolaps,kirjutati tramadoli valuvaigistiks ja vimovot põletiku raviks.Väideti et enne keegi opereerima ei hakka kui enam üldse ise maast püsti ei saa.Kas peaksin siiski veel kannatama ja ootama,et läheks üle.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Tavaliselt toimub paranemine kui vältida valu tekitavaid asendeid ja raskuste tõstmist - see võib võtta mitu nädalat. Operatsiooninäidustuseks on labajala nõrkus v. halvatus, samuti põiehäired.

Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika