Pikaaegne valu rinnus ja abaluu taga 26.06.18 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Väljakannatamatu pikaaegne valu vasakus kehapooles. Algas valudega rinnapiirkonnas südame juures. Selline kord kõrvetav ja kord tuim valu. Tugev Valu koguaeg. Rahulikult olles ja liikudes isegi vähem tuntav. Nüüdseks lisandunud valuliku punktid nn. tiivanuki ja selgroo vahel ning kaelal. Pead keerates valus. Valu teinekord ka puusas ja vaagnappirkonnas

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Võimalik on selgroo rinnaosa probleemist tingitud roietevahelise närvi valu. Soovitan teha rö. ülesvõtted selgroo rinnaosast ja tulla vastuvõtule.

Tel. 6 748 591
Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika