Abaluude vaheline närvivalu, kõht, peenis, tundlik nahk 27.01.18 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

2017 jaanuar algasid selja abaluude vahel närvivalu mis kiirgab parema abaluu alla ja parema rinna paremasse külge, lisaks kaenla alla.
2017 juuli 2 ööd kõvad ülakõhu valud, peale seda väjaheide kollane ja mingit kollast vedelikku ajab ka välja.
2017 septembrist peenises närvivalud, jube.

Kätes, sõrmedes, varvastes, talla alla sellised imelikud surinad-pisted. Ihu tundlik. Peale suuremat söömist kuskil 30 min. tuleb selline nõrkus peale, süda taob, kuum... ja kestab mingi 30 min. Kõht ei toimi. Lisaks sellele masendus, stress peale tulnud.

Elan Soomes märtsist 2017 üle nädala käin arstide juures, pildistamas, vereproove 100 võetud, magnet pildid jne. Milles asi pole veel leitud. Ühel mri pildil th4/th3 suruks sealt vahelt nagu selja üdi peale, kas võib selles asi olla. Terv.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

3nda ja 4nda rinnalülidevahelise kõhrketta väljasopistus võib komprimeerida roietevahelise närvi juurt ja põhjustada valusid abaluu taga, küljes ja rindkere ees.Vajalik on neuroloogi läbivaatus. Küll ei põhjusta see aga seedehäireid ja valusid mujal organites. Kas maksaproovid on tehtud?

Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika