Unes tekib kehahalvatus ei saa liigutada 13.07.16 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere.

Mure järgmine mu poiss sõbral on probleem.Nii kui magama jääb tekib unehalvatus ainuke mida liihutada saab on kael ja kui mina ta üles ajan siis jälle korras. Aga ta mainis et käed ja jalad surisevad ja liigutada ei saa.
Muidugi kurb on see et ta tarbib vahepeal ka narkootilisi aineid ja pärast seda toimub see olukord ,mitte ainete tarbimise ajal.Ta ütles et ta on juba pikka aega neid aineid tarbinud.
Usun et probleem on selles aga millest peaks alustama ? Kuidas aidata saab ,kas on tekkinud mingid probleemid ajus?
Loodan et saate mind aidata ja juhatada millest alustama peaks.

Äitähh ette.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Sõltuvusprobleeme saab lahendada Tallinnas Wismari haiglas ja Tartus Psühhiaatriakliinikus. Tuleks minna sinna vastuvõtule.

Dr. Ain Pajos