alaselja valu 02.03.16 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

alaselja ja vasakujajalapolvest allpooltvalu.olen valudes alates16nov2015 .haiguslehel5jaan samuti olen seljaga 50 tõõvöimetu.olen saanud selga kaks kenoloogi susti16,012ja05,01 votnud valuvaigisteid ,valuplaastreidnuud 3nadalat Pragiola t veidi parem saan istuda valuta kondies ja seistes valus

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Nimmediski kahjustusest tingitud selja ja jalavalu kestab kaua, vaja on mitmeid ravikuure rohtudega, lisaks vahel seljakorseti kandmist aga ka ravivõimlemist. Tuleb vältida asendeid ja liikumisi mis põhjustavad valu jalas. Täpsemaid soovitusi saaks anda peale läbivaatust ja uuringutega tutvumist.

Dr. Ain Pajos
tel. 6 748 591