Kõrva tagant pidevalt paitses ja valus süüa, aga väliselt ei ole näha midagi 07.08.15 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Ter
Mul tekib mingi aja tagant valud kõrva piirkonda , süüa ei saa, närida valus ,lõualuud valusad liigutamisel, ühel päeval paremas kõrvas valu teisel päeval vasakus. Vahest on ka löönud kõrva taha muna üles mitte aga alati. Ühekorra käisin arsti juures ja ta lihtsalt soovitas võtta ibumetini ,kuid see pole lahendus sest see kordub pidevalt.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Tegemist võib olla muutustega lõualiigestes. Tuleks pöörduda lõualuukirurgi poole.

Dr. Ain Pajos