Ishias?? 25.07.14 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere!
Perearsti hinnangul on mul ishias vasakul pool istmikust natuke külje peal. See koht on peale vajutades väga valus. Valu läheb edasi mööda jalga allapoole,aegajalt kisub krampi.Kõndides eriti tunda ei anna,aga istudes, jalga ette sirutades,magades on väga valulik.Kui istun pikemat aega ühel kohal, siis hakkab jalg krampi kiskuma ja valutama (näit.olles teatris, autos sõites jne.).Nii on olnud juba palju aastaid, aga tundub et läheb järjest hullemaks.Olen saanud palju massaaze. Viimane külaskäik oli mul füsioterapeut Lydia Adone juures 2014.a. mais ja juulis ( 5 tundi ).

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Kas on tehtud ka rö. ülesvotteid nimmelülidest ja puusaliigestest. Valu pohjuseks on sageli nimmelülidevahelise kohrketta vigastus. Vajalik on kindlasti neuroloogi konsultatsioon.

Dr. Ain Pajos
tel. 6 748 591