Virvendus silme ees 19.10.13 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Nädal ja viis päeva tagasi hakkas mul silme ees virvendama. See virvendus ei ole nii väga segav, et üldse ei saa olla. Kui tugevalt pingutada ja keskenduda, siis näen hästi. Kõik hakkas pihta õhtul õhtul kui hakkasin tööpäeva lõpetama. Silme eest hakkas virvendama,pea hakkas valutama eri pea osades. Vahepeal oli torkav valu ühes kohas siis teises kohas. Enamjaolt oli tuim valu. Kõrvades hakkas ka kohisema. Sõrmed surisesid vahepeal. Rohtu ei võtnud ja läksin magama. Järgmisel päeval ärgates oli peavalu alles ja ka virvendus ja kohin kõrvades. Võtsin peavalu rohtu ja valu andis järele. Virvendus aga jäi koos kohinaga kõrvades. Nädal hiljem läksin perearsti juurde. Tegi vereproovi, kõik korras. Suunas neuroloogi ja silmaarsti juurde. Silmaarsti juures sai käidud( tehti kõik vajalikud uuringud) ja arst ütles, et silmadega on kõik korras ning soovitas ka neuroloogi juurde minna. Hetkel pole ma neuroloogi juurde aega saanud. Sümptomid on jätkuvalt virvendus silme ees, kohin kõrvades, vahepeal peavalu või suruv tunne peas. Küsimus selline, et kas oleks vaja kiiresti saada neuroloogile või on sümptomid paistavad olevad sellised, et kiiret pole?

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Tegemist võib olla kroonilisest ärevusest tingitud regulatsioonihäirete ja auraga migreeniga. Neuroloogi konsultatsioon on soovitav aga kiiret ei ole.
tel. 6 748 591
Dr. Ain Pajos