Tuimustunne 16.03.13 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere, mul on esinenenud paaril korral vasaku põse tuimust (kestab kuskil 5-10 min) ja öösiti vahel olen avastanud vasaku jala reie välimise külje tuimuse, olenemata kas magan selle sama külje peal või mitte (kui hakkan ennast liigutama, siis see tunne kaob). Kas tegu võib olla mingi epilepsiavormiga?

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Epilepsia see ei ole. Põhjuseks võib olla pikaaegsem surve mõnele nahanärvile.
Dr. Ain Pajos