Pearinglus, sääre-ja tuharavalu 23.10.12 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere
Pearinglus, (on mõni üksik päev ka selleta), säärevalu, tuharavalu justkui tuimus. Mingi teravama esemega mudides säärt või tuharaid on teatud kohas nagu punktid ja need on nii valusad, et pisar tuleb silma.
Tundub, et palju pole puudu, et lonkama hakata. Aegaajalt ka kukal valulik.
Vabandust, aga väga raske on olukorda selgitada.
Millega võib olla tegu?

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Pearinglus ei ole haigus vaid sümptom, mis esineb paljude haigusseisundite korral. Sama lugu on ka liigeste - lihaste valuga.
Pöörduge perearsti vastuvõtule kes saab teha vajalikud eeluuringud põhjuse selgitamiseks.

Dr. Ain Pajos