Vilin kõrvus 20.03.10 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Kõrvad ajavad pilli .Olen käinud kõrvaarsti juures, kus öeldi, et kõik nagu korras. Kästi Trentaali võtta, ei aidanud, siis kirjutati Betaserc 24. sama lugu. Mõõdeti kolesterooli - 4.8, vereproov põletikku ei näidanud. Vererõhk 140/80. Öeldi normis, et harjuma peab selle tinnitusega. Kirjutati antidepressandid. Olen joonud raviteesid, ega eriti ei mõju, aga kui vahel alkoholi (viina) tarbin, siis kaks päeva pärast tarbimist vilin kõrvadest kaob täielikult ja siis kolmandal päeval hakkab jälle tinnitama. Mida teha?

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Sageli jääbki vilina põhjus selgitamata. Neuroloog siin rohkem aidata ei saa. Tuleb olla kontaktis kõrvaarstiga.